[Firma] Kurs SQL


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta posiada profesjonalne kursy Microsoft SQL, Firebird SQL, MySQL, MariaDB zarówno SQL w MySQL dla początkujących w których kursant rozpoczynający pracę z MS SQL zapozna się z podstawami, takimi jak: wyłapanie , agregowanie , łączenie danych z wielu tabel, nabędzie umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na tworzeniu raportów i bilansie danych kończąc , poprzez MS SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już teraz pracują z języku SQL , lub programują w innych językach programowania i chcą uzupełnić luki w wiedzy o zagadnienia związane z grupowaniem tabel, integrowaniem efektów paru zapytań select i tworzeniem podzapytań, kończąc na poziomie SQL w Oracle zaawansowany dzięki , któremu kursant przyswoi kompetencje z obszaru tworzenia rozwiniętych raportów i analiz , co da podstawy do kierowania użytkownikami i podmiotami bazy danych, a także do przeprowadzania operacji na dużych zbiorach danych. W przyszłości przełoży się to na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości SQL-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie MS SQL , napisz do nas e-mail-a , a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego prowadzącego , pozwoli nam zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć szkolenie .
Na naszej stronie znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle oraz kurs Administracja bazą danych Oracle.

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy MS SQL prowadzimy w trybach otwartym , zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy SQL prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Łodzi Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do potrzeb i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą prowadzącego - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów SQL twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano01.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię