[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Specjalistyczna wypożyczalnia sprzętów ekstrakcyjnych. Zajmujemy się dzierżawą urządzeń do czyszczenia ekstrakcyjnego. W ofercie posiadamy sprzęty piorące producenta Karcher. Nasze sprzęty są dokładnie naprawiane.

Mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z sprzętem udostępniamy dwie końcówki: do czyszczenia narożników oraz do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Istnieje możliwość wypożyczenia na 1 dobę lub od piątku do poniedziałku. Karcher można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w biurze firmy. Na terenie Warszawy i okolic np. w Piastowie czy Duchnowie przywozimy i odbieramy Karchera wprost do Konsumenta.

Trzeba prać kanapy nie mniej niż raz na 12 m-cy. Dzięki dokładnemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej schludny wygląd mebla. W środku materiału rozmnaża się ogromna liczba bakterii. Ponadto brudna kanapa nie wygląda atrakcyjnie.

Profesjonalne firmy z Warszawy z reguły wykonują pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną. Polega ona na czyszczeniu materiału roztworem wody i proszku. To łatwa i wyjątkowo skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy realne jest usunięcie rozmaitych zabrudzeń z dywanu? Jak najbardziej. Dobrze dopasowana metoda razem z nowoczesnym ekstraktorem oraz wysokojakościowymi środkami czyszczącymi pozwala usunąć bardzo ciężkie plamy, jakie źle wpływały na wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię