[Firma] Schody drewniane do wnętrza od Drewdom


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wygodne schody drewniane na zamówienie. Jeżeli poszukujesz stylowe, starannie wykonane schody do przedpokoju to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Stolarnia Drewdom wytwarza schody drewniane już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma bezpośredni wpływ na sposób wykonania, jakość drewna, czas pracy oraz świetny kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to wschodnia część kraju.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i idealnie współgra z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest solidne i pięknie się prezentuje, nawet po długim czasie. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy, a także wejście na oficjalną stronę firmową, gdzie jest pokazana galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do wnętrza od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię